Команда вчителів “Зебри” взяли участь у інтерактивній грі «Педагогічне Сафарі», запропонованої вчителям міста, у рамках XXV міської виставки педагогічних технологій «Зернини досвіду – 2018». Протягом “полювання” вчителям потрібно було швидко і якісно розв’язати завдання на знання математики, фізики, біології, педагогіки, методики та вміти логічно мислити, конструювати, аналізувати, працювати у команді і навіть, орієнтуватись на незнайомій місцевості. Основна ідея гри – інтеграція як провідний принцип STEM-освіти.
Бер 29