12.03.2018 archive

Зустрічаємо весну

За вікном ще сніг, а  на підвіконні  шкільного вестибюлю – справжня весна! Чудові пташки та неймовірні яскраво-квіткові роботи до Дня птахів, зроблені власноруч нашими учнями- гуртківцями “Дизайн інтер’єру” та “Ізонитка”, під талановитим керівництвом Шмиголь О.А., учителя трудового навчання.

Збережемо первоцвіти

З метою залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення  уваги школярів до охорони ранньоквітучих рослин, учні 5-11-х класів під керівництвом вчителів трудового навчання та біології Шмиголь О.А  і Бузницької О.М., підготували неймовірні  роботи для участі у обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти».