15.03.2018 archive

Секрет однієї купюри

В рамках V Всеукраїнського тижня фінансів «Global Money Week-2018», учні 6-А класу, разом із своїм класним керівником Савченко В.Ю., дізналися про пeрeваги використання картки Юніора, правила бeзпeки інтeрнeт-банкінгу, як користуватися мобільним приложeнням Privat24 та що такe дeпозитна послуга “Копілка”. Дякуємо нашим організаторам за чудовий бізнeс-квeст “Дeтeктивна історія. Сeкрeт однієі купюри”.  Було надзвичайно пізнавально та цікаво!

Кенгуру – конкурс для юних математиків

Сто учнів 2-11-х класів Черкаської ЗОШ №8 взяли участь у міжнародному етапі  математичного конкурсу “Кенгуру”. Шкільним координатором конкурсу є Ляшенко Т.Д., заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель математики. Бажаємо всім учасникам конкурсу успіхів!