Участь у проєктах

2022- 2023 навчальний рік

1. Програма 15 -профілактика негативних проявів і підтримка психосоцівального здоров’я. Рясна О.В.

2020 – 2021 навчальний рік

1. Формування та оцінювання громадянських компетентностей в освітньому процесі на рівні базової середньої освіти у 2018-2021 роках. Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.03.2019 № 340, Саєнко Т.Б., Рясна О.В.
  2. Всеукраїнський проект з біоетики «Щаслива лапа». Happy Гав для Сірка, Нарру Няв для Мурчика, Бузницька О.М., Овчаренко С.М.
  3. Програма підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” МОН України, Саєнко Т.Б., Рясна О.В.
  4. Проєкт Програми соціального партнерства ДТЕК, Інституту місцевого розвитку “Енергоефективні школи: Нова генерація”, Бузницька О.М., Куратовська В.М.
  5. Міжнародна правозахисна кампанія Amnesty International Марафон написання листів
  6. Противірусний челендж від UNICEF Ukraine, Боровик Я.А.
  7. Міжнародний американо-український проєкт” Сезон миру та порозуміння “, Рясна О.В.
  8. “Інженерний тиждень” за підтримки Міжнародного Фонду “Відродження”, Овчаренко С.М.

2019 – 2020 навчальний рік

2018 – 2019 навчальний рік

1. Особлива цільова соціальна програма протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу на 2015-18 роки.  Родинна- профілактична програма «Програма15». Координатори: Український фонд “Благополуччя дітей» за підтримки Protestant Agency for Diakonia and Development – Bread for the World – Protestant Development Service (Німеччина) у співпраці з громадською організацією «Гуманітарний проект» Ільченко О.О. Затверджена рішенням Черкаської обласної ради №42-4/VІ від 28.08.2015,  Рясна О.В., Прокопчук А.Є.
  2. Всеукраїнський проект з біоетики «Щаслива лапа». Happy Гав для Сірка, Бузницька О.М., Овчаренко С.М.

2017 – 2018 навчальний рік

3. Девята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», номінація «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій», “золота” медаль, Саєнко Т.Б., Рясна О.В., Прокопчук А.Є.
  4. Девята міжнародна виставка «Інноватика в сучасній освіті», номінація «Інтеграція змісту освіти як світова тенденція розвитку освітніх технологій», номінація «Інновація у діяльності навчального закладу», “бронзова” медаль, ММК, Бузницька О.М. керівник творчої групи заступників директорів міста

2016 – 2017 навчальний рік

2. Всеукраїнський проект з біоетики «Щаслива лапа», Бузницька О.М., Овчаренко С.М.

2015-2016 навчальний рік

2014-2015 навчальний рік

1. Проект “Трансформація ринку в напрямку енергоефективного освітлення” в межах Програми розвитку ООН в Україні. січень-лютий 2015р., Саєнко Т.Б., Бузницька О.М., Рясна О.В., Овчаренко С.М., Філь Т.М.

2. Проект “Програма “15”, пілотний варіант родинної профілактичної програми, Рясна О.В., Прокопчук А.Є.

3. Польсько-український проект “Сприяння сільському мікропідприємництву в Україні. Пошук нових фінансових джерел”, Бузницька О.М., Овчаренко С.М.

2013-2014 навчальний рік

1. Проект “Школи – партнери в освіті”, Саєнко Т.Б.

2. П’ята міжнародна виставка “Сучасні заклади освіти – 2014”, бронзова медаль, Саєнко Т.Б., Бузницька О.М.

2012-2013 навчальний рік

1. Всеукраїнський проект «Spine» з енергоефективності за підтримки Європейського Союзу, І місце, міський етап, Саєнко Т.Б., Ляшенко Т.Д., Бузницька О.М., Смаглій В.С.

2. Спеціальний всеукраїнський проект “Я можу врятувати життя!”, Саєнко Т.Б., Рясна О.В., Ляшенко Т.Д., Бузницька О.М.

3. Експеримент Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників “Особистісно-орієнтована система превентивного виховання дітей та учнівської молоді” з проблеми “Інноваційні моделі формування культури здоров’я, навичок здорового способу життя дітей та учнівської молоді”, лист Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.11.2011 № 2500/03, заступник директора з виховної роботи – Рясна О.В.

4. Апробація підручників – 1 клас Несвіт «Англійська мова», вчителі англійської мови

5. Тренінговий курс для соціальних педагогів «Попередження психологічного (емоційного) насильства над дітьми, організований Українським фондом «Благополуччя дітей», Прокопчук А.Є., 22-23.03.2013 р.

2011-2012 навчальний рік

1. Експеримент Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників “Особистісно-орієнтована система превентивного виховання дітей та учнівської молоді” з проблеми “Інноваційні моделі формування культури здоров’я, навичок здорового способу життя дітей та учнівської молоді”, лист Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 17.11.2011 № 2500/03, заступник директора з виховної роботи – Рясна О.В.

2. Спільний освітній проект Черкаського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних працівників «Організаційний механізм упровадження інноваційних технологій та здійснення психолого-педагогічної підготовленості вчителів з освітніх вимірювань», наказ Головного управління освіти і науки облдержадміністрації від 07.09.2011, № 507, директор школи – Саєнко Т.Б.

3. Моніторингові дослідження якості підручників для 10-го класу загальноосвітніх навчальних закладів, наказ Головного управління освіти та науки облдержадміністрації від 27.03.2012 №113, вчителі 10 класів.

4. V-Всеукраїнський форум з міжнародною участю “Формула успіху правової держави очима дітей” м. Тернопіль, дипломи за проект “Патріотизм – обов’язок чи право”,  Кулик В., Павленко Д., 10-А, керівник – педагог-організатор Бондаренко В.В.