02.03.2018 archive

Боулінг-турнір для п’ятикласників

Турнір між учнями 5-х класів у боулінг-клубі організувала Овчаренко С.М., учитель основ здоров’я та природознавства. Разом з учнями була класний керівник 5-А класу Ус О.В. Тих, хто програв, не було, тому  що кожен учасник отримав нові та приємні емоції, корисні вміння та враження від спілкування одне з одним.

Майстер-клас від батьків

Для учнів 4-А та 4-Б класів мама Ничик Світлана Юріївна провела чудовий майстер-клас, на якому вчились виготовляти  для матусь сувеніри-магнітики до 8 Березня. Висловлюємо подяку батькам за допомогу школі та завжди раді співпраці.

Переможці “Sunflower”

Двадцять два учні 5-11-х класів взяли участь Всеукраїнському конкурсі із зарубіжної літератури “Sunflower”, шкільним координатором якого є Мізіна Т.А. Вітаємо переможців: Диплом ІІ ступеня  (регіональний рівень) – Кононенко І. (6-А), Пильник С. (7-А), Сурухан А. (8-А); Диплом ІІІ ступеня  (регіональний рівень) – Демченко Д. (8-А); Диплом ІІІ ступеня (всеукраїнський рівень) – Гуркова І. (9-А). Бажаємо …