07.03.2018 archive

Зі святом Весни!

Земля зітхає ледве чутно І прокидається від сну… І березень дарує чудо, Розпочинаючи весну. Це чудо-в усмішках чарівних, У морі квітів навкруги. Ми Вас вітаємо царівни, Найкращі, милі, дорогі!

Готуємось до березневої педради

Призупинення занять для учнів не означає канікул для педагогів. До обговорення питання березневої педагогічної ради “Новий шкільний учитель, що володіє сучасними методиками викладання і здатен реалізовувати педагогіку партнерства” готуються педагогічні працівники. Домашні завдання щодо пошуку нових форм і методів методичної роботи отримані кожним шкільним методичним об’єднанням і  є час для його розв’язання.

Екскурсія третьокласників до Києва

Погодні примхи відступаючої зими не зіпсували настрій учням 3-А, Б класів та їхнім вчителям-класоводам Демешевій С.С. і Демиденко О.М. Знайомство із залізничним транспортом та метро наблизило дітей до перегляду балету-казки “Лускунчик” у Національній опері України та відвідування зоологічного музею Національного науково-природничого музею НАН України м. Київ. Більше фото за посиланням