У роботі тренінгу-семінару “Використання сучасних освітніх мультимедійних продуктів “Зелений пакет” та “Крок за кроком” в контексті реалізації ідей сталого розвитку” взяли участь вчителі природничих наук Черкаської ЗОШ №8 Овчаренко С.М. та Бузницька О.М. Семінар-тренінг, організований Фоміною Н.М., керівником лабораторії екологічних проблем, відбувася на базі ЧДТУ. Всі учасники отримали безцінні знання та інтерактивну флешку від Чорного М.Г., відомого тренера-еколога, міжнародного експерта та співавтора проекта “Крок за кроком”.
Бер 29