Зернини досвіду – 2018: Інтеграція навчання

На міську виставку педагогічних технологій “Зернини досвіду-2018” представлені методичні розробки:

• Організація роботи спортивного гуртка «Волейбол”, Косоговський О.І.;
  • Бінарні інтегровані уроки під час проведення предметного тижня з англійської мови “Health is above Wealth”, творча група вчителів англійської мови;
  • Впровадження інтеграції в початковій школі, творча група молодих вчителів початкових класів;
  • Інтеграція на уроках української та зарубіжної літератури та позакласних заходах, творча група вчителів української мови, літератури та зарубіжної літератури;
  • Особливості проведення інтегрованих уроків біології, Бузницька О.М.;
  • Проведення тижня суспільно-гуманітарних наук в загальноосвітній школі. Впровадження інтегрованих бінарних уроків та виховних заходів, творча група вчителів історії та географії;
  • цифрові ресурси з історії (Малега Л.І., Берестова О.М.) та технологій (Конавець В.В.).

Справжньою прикрасою шкільної експозиції виставки стали  чудові роботи учнів       Шмиголь О.А., учителя трудового навчання та керівника гуртків “Солоне тісто”, “Дизайн інтер’єрів”, “Ізонитка” під єдиною темою “Зустрічаємо весну”. Цього року педагогічний колектив працював над питаннями інтегрованого навчання і представлені роботи є підсумком та презентацією педагогічного досвіду протягом навчального року.