Переконливу перемогу отримала збірна юнаків 10-А класу у баскетбольній зустрічі з учнями 9-А класу в рамках тижня предметів здоровозберігачого циклу «Спорт – це життя, все інше деталі». Головним суддєю був Ковтун І., учень 11-А класу. Вітаємо з перемогою десятикласників та бажаємо не засмучуватись дев’ятикласників, адже головним у змаганням була командна цікава гра і ще багато перемог буде попереду!
Бер 22