Дивовижна історія про Рікі-Тікі-Таві

Веселий мюзікл “Рікі-Тікі-Таві” Дніпропетровського академічного обласного українського молодіжного театру, за мотивами  дивовижної історії «Книзі джунглів», наймолодшого лауреата Нобелівської премії з літератури Редьярда Кіплінга, переглянули учні 1-4-х класів. Казка про  вірність та відвагу хороброго мангуста Рікі-Тікі-Таві настільки вразила дітей, що наступного дня,  вони перечитали книгу, переглянули мультфільм, поділились думками та намалювали малюночки до казки. Особливу театральну атмосферу з величезними люстрами, оксамитовивим кріслами, неймовірною тишою, величезною сценою, гардеробом, дехто з дітей відчув вперше, але сподіваємось, щоразу театр буде манити своєю таємничістю та неймовірним станом душі.