З метою залучення учнівської молоді до вивчення проблеми збереження первоцвітів, ознайомлення з рослинами, занесеними до Червоної книги України, рідкісними та зникаючими видами рослин, привернення уваги школярів до охорони ранньоквітучих рослин, учні 5-11-х класів під керівництвом вчителів трудового навчання та біології Шмиголь О.А і Бузницької О.М., підготували неймовірні роботи для участі у обласному конкурсі «Збережемо первоцвіти».
Бер 12