Завдяки випускнику нашої школи – Колеснику Олексію Миколайовичу, учаснику АТО, голові громадського об’єднання “Черкаський союз учасників АТО”, шкільний музей Черкаської ЗОШ №8 поповнився новими експонатами – армійськими обладунками: бронежилетом, балаклавою, курткою камуфляжного забарвлення, флягою та аптечкою. Цінність цих речей полягає в тому, що вони слугували захисникам нашої Батьківщини – бійцям АТО на сході нашої країни, стали мовчазними свідками бойових подій у найгарячиших точках та навіть мають на собі сліди російської агресії.
Січ 31
1 comment
По крихтах – та й буде музей!