24.01.2018 archive

Основи веб-дизайну

Щосереди гурток “Основи веб-дизайну” запрошує учнів для створення та супроводу сайтів або веб-застосунків.Гуртківці разом з керівником Рохман Ю.М.  долучились до організації відзначення Дня безпечного Інтернету,   який 6 лютого у 2018 році  буде проходити  під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою».

Цікавий урок: Environmental Problems

Екологічні проблеми навколишнього середовища, від яких залежить майбутнє людства та шляхи їх розв’язання, обговорювали учні 11-А класу під час уроку англійської мови, разом з вчителем Чистік Ю.Ю.

Нові комп’ютери

Нові комп’ютери в Черкаській ЗОШ №8 Відтепер і  в другому кабінеті інформатики, де завідуючою є Рохман Ю.М., учні зможуть навчатись за новенькими ком’пютерами, які придбані за кошти освітньої субвенції.

Очищення шкільного подвір’я від снігу

Педагогічний, батьківський та учнівський колективи дякують Бурячинському В.С., депутату Черкаської міської ради  та В. Квітці,  громадському активісту мікрорайону “Привокзальний”  за надану сніговбиральну техніку та допомогу в очищенні шкільного подвір’я від кучугурів снігу.

Персональне запрошення до “Школи універсального журналіста”

Персональне запрошення до “Школи універсального журналіста” на базі Національного університету “Острозька академія” (м. Острог, Рівненська область) отримала учениця 9-А класу Демченко Дарина. Щорічно Дарина виборює призові місця у міських мовознавчих та літературних конкурсах разом із своїм учителем української мови та літератури Патюковою О.В.

Цікавий урок: Доля цінностей дитинства у дорослому житті

Як складається доля цінностей дитинства у дорослому житті можуть пояснити учні 5-Б класу, які разом  із своїм учителем Мізіною Т.А., під час уроку зарубіжної літератури, детально проаналізували  повість Марка Твена “Пригоди Тома Сойєра”.

Журналістська справа

Понеділок….на годиннику 17.20, а юні журналісти гуртка “Журналістська справа” разом із Патюковою О.В.  натхненно працюють над тим, яким буде новий випуск шкільної електронної газети “Школяндія”.  А ми з нетерпінням чекаємо шкільних новин! 😊