30.01.2018 archive

Роз’яснення щодо відкриття Карти Юніора

Державна установа «ПриватБанк» працює за  програмою  «ЮніорБанк» з 2008 року.  Створено банківську установу для дітей віком від 6 до  17 років. Через універсальну (не кредитну) карту батьків, яка відкривається безкоштовно, без всіляких умов, відкривається  безкоштовна карта дитини – Карта Юніора (за дозволом батьків).  На базі карти Юніора здійснюється: табелювання – вхід  та вихід дитини зі …

Перемога у обласних олімпіадах

Вітаємо Крохмальну Поліну, ученицю 11-А класу Черкаської ЗОШ №8 та її вчителя Бузницьку О.М.,  з ІІІ місцем у (ІІІ)  обласному етапі Всеукраїнських олімпіад з біології!

Цікавий урок: Догляд за кімнатними рослинами

З задоволенням та цікавістю учні 1-А класу Черкаської ЗОШ №8 йдуть на урок природознавства. Саме там вони роблять свої перші маленькі відкриття, отримують знання, які допомагають дізнаватись про оточуючий світ та набувають корисні вміння. Цього разу маленькі природодослідники разом із своїм учителем-класоводом Шостак Н.А. навчились, як правильно доглядати за кімнатними рослинами.