“Що потрібно робити, щоб Земля стала щасливою?” – таке питання обговорювали сьогодні учні 3-А класу Черкаської ЗОШ №8 разом із своїм вчителем-класоводом Демешевою С.С. під час уроків для сталого розвитку “Моя щаслива планета”. Підсумком дискусій та пропозицій став проект “Щаслива планета Земля”, створений школярами і тепер має впроваджуватись в життя. А отже, наша планета з таким майбутнім має бути щасливою!
Січ 29