Про призупинення навчання 19 січня

Сьогодні школи міста Черкаси не працюватимуть у зв’язку із відсутністю води, про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко на своїй сторінці у «Фейсбуці».

Шановні черкащани, в таке велике свято, маю для нас сумні новини. На жаль, щойно на високовольтній лінії електропередач в районі села Сокирно знову сталася аварія, водозабір знову знеструмлений. Аварійні бригади Обленерго прикладають всі зусилля для усунення наслідків надзвичайної події, прошу всіх громадян з розумінням поставитись до ситуації. Батьків дітей дитсадків прошу в разі можливості залишити дітей вдома, школи, на жаль, працювати будуть не в змозі. Як тільки спеціалісти усунуть аварію, ви одразу будете поінформовані“, — повідомлює Анатолій Васильович.

Джерело: ВиЧЕРпно – інформаційне видання Черкащини