З середини лютого стартує новий сезон Черкаської обласної Ліги КВН, де буде виступати команда «Хвилюватися немає причин» (ЧНУ). Двічі чемпіонами фіналу Чемпіонату Черкаської обласної молодіжної Ліги КВН була саме ця команда, в якій виступають випускники Черкаської ЗОШ №8 Кабак В. та Діденко В. А тому – разом вболіваємо й не хвилюємось)))
Січ 17
1 comment
Author
А розпочинали хлопці у шкільній команді КВН “Базар-Вокзал”))) Така вона – шкільна наука!