19 серпня 2020 року комісія департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради, представники Держпродспоживслужби, перевірили готовність роботи школи у новому навчальному році та готовність закладу приймати дітей в умовах адаптивного карантину. Комісією відзначена якісна робота адміністрації школи, педагогів, батьків, медпрацівника та техперсоналу з питань забезпечення належних санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях школи та зроблений висновок: «Школа готова до нового 2020-2021 навчального року».
Дякуємо всім, хто причетний до підготовки школи до нового навчального року!
Більше фото за посиланням






Протягом тижня, з 20 по 24 липня, двадцять вісім педагогів міста мали можливість навчатись у школі для педагогів “Подолання цифрового розриву – 2020”. Четвертий рік поспіль педагогічні працівники підвищують свій рівень цифрової компетентності у літній школі. Цього року навчання проходило дистанційно й особлива увага приділялась освоєнню тих застосунків, які допоможуть осучаснити уроки та провести їх дистанційно. Серед потужньої команди тьюторів під керівництвом Бушиної І.Б., методиста методичного кабінету, працювала Рохман Ю.М., учитель інформатики нашої школи, а студенткою була Бузницька О.М., заступник директора та вчитель біології.











