Адаптація на уроках фізичної культури

З метою попередження нещасних випадків на уроках фізкультури та адаптації учнів до навантажень на уроках фізичної культури організовано адаптаційний період протягом вересня.

Вчителям фізичної культури Михайлюку П.В., Косоговському О.І., Гніденку О.Г., Мішіній А.А., Філь Т.М., Тертичній І.І., Демиденко О.М., Трояновській О.С. необхідно:

• обмежити виконання вправ з максимальною інтенсивністю та не приймати контрольні навчальні нормативи протягом адаптаційного періоду , врахувати, що заняття мають рекреаційно-оздоровчий характер з помірними навантаженнями.
  • дотримуватись правил безпеки під час проведення занять при складанні контрольних навчальних нормативів після адаптаційного періоду.
  • системно проводити роз’яснювальну роботу серед батьків щодо необхідності контролю за реальним станом здоров’я дітей та інформування про цей стан медпрацівників та адміністрацію навчального закладу.
  • регулярно і послідовно проводити роботу з батьками щодо необхідності формування здорового способу життя.
  • організувати модульне навчання та враховувати вікові та фізіологічні особливості учнів.
  • підготувати комплекси корегувальних вправ і вправ загального фізичного розвитку для учнів, які тимчасово віднесені до спеціальної медичної групи та відвідують обов’язкові уроки фізичної культури.
  • проводити різноманітні позаурочні форми навчання з метою популяризації та залучення школярів до занять фізкультурою.