Олімпійський тиждень для майбутніх олімпійців

Підведені підсумки проведення традиційного Олімпійського тижня.  Учням початкових класів, які навчались дистанційно, запропоновано перегляд відеопрезентацій “Античні Олімпійські ігри”, “Олімпійські чемпіони України”, мультфільм “Як козаки олімпійцями стали”. Для учнів спеціальних класів проведені виховні години “Здоровим бути модно”, “З вірою у власні сили”, “Цікаві види спорту у різних країнах”. Учні 1-11 класів переглядали відеопрезентації “З історії Олімпійських ігор” й долучились до  розв’язування онлайн-тестів на освітній платформі “На урок” та отримали високі оцінки. Вчителі запропонували дітям цікаві фізкультхвилинки. Для старшокласників проведені уроки “Футбол – олімпійський вид спорту”. Щоранку школярі виконували гімнастику на насилали відеозвіти.