Адаптація десятикласників

З метою забезпечення наступності і перспективності вирішених задач в умовах переходу до старшої школи, для подальшого розвитку навчальної самостійності, ініціативності, уміння розраховувати на власні сили та для рішення задач профільної старшої школи протягом перших двох тижнів навчання триває адаптаційний період для учнів 10-А класу. Класному керівнику Чистік Ю.Ю. та вчителям-предметникам необхідно створити оптимальне освітнє середовище, а саме –  умови для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку дітей з урахуваннях вікових психолого-педагогічних особливостей та сприяти формуванню і розвитку особистості, виробленню  активної життєвої позиції у учнів старшої школи з метою готовності включитися у повноцінне суспільне життя, сферу професійної діяльності, продовження навчання у вищих навчальних закладах.