Школа виграла грант на проведення мистецького фестивалю, присвяченого випускнику школи

В цьому році на фінансування культурних проєктів міською Програмою надання стипендій для реалізації проєктів у галузі культури м. Черкаси на 2024-2028 роки передбачена сума у розмірі 810 тис. грн.

Всього на розгляд Експертної ради з оцінки проєктних пропозицій у галузі культури було подано 37 проєктів, серед яких 20 – на створення культурних подій, 5 – на створення мистецьких робіт, 8 – на видання книг, каталогів або збірок культурного спрямування та 4 на участь у культурних подіях, фестивалях і конкурсах.

Серед переможців грантових проєктів у галузі культури, які цьогоріч будуть реалізовані в Черкасах відзначено проєкт  – мистецький фестиваль, присвячений творчості видатного режисера Сергія Проскурні, випускника Черкаської загальноосвітньої школи №8,  за напрямом «створення культурних подій».

Протягом проведення фестивалю передбачається проведення таких подій, як:покази фільмів Сергія Проскурні, проведення майстер-класів та лекцій від акторів Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру імені Т. Г. Шевченка, виставки арт-робіт, фотографій, афіш та інші матеріалів, пов’язаних з проєктами Сергія Проскурні, книжковий вернісаж, музичні замальовки від Черкаського музичного фахового коледжу ім. С.С. Гулака-Артемовського.

Авторами проєкту є Тетяна САЄНКО, директор школи та Олена РЯСНА, заступник директора навчально-виховної роботи.

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons