Сприяємо зростанню майбутніх педагогів нової генерації

В рамках співпраці Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8 Черкаської міської ради Черкаської області – Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького, до нашої школи завітали студенти першого курсу, спеціальності 012 Дошкільна освіта, кафедри дошкільної та  спеціальної освіти. Майбутні вчителі відвідали уроки української мови в початковій школі й ознайомились з різними формами роботи з текстом на уроках.

Дякуємо нашим педагогам Гудзь Н.П., Шостак Н.А., Куратовська В.М.  за можливість вчитися студентам у досвідчених педагогів-практиків, збагачувати знання на основі педагогічного досвіду.

Адже тільки у тісній співпраці школа-університет ми зможемо зростити талановитих майбутніх педагогів нової генерації!