Знайомство з учнями 1, 5-х класів і новими вчителями у новому випуску електронного шкільного часопису “Школяндія”

Побачив світ новий випуск електронного шкільного осіннього часопису “Школяндія”, де можна  познайомитись з першокласниками й новоприбулими вчителями, прочитати враження п’ятикласників про навчання у п’ятому класі, знайти інформацію про здійснення проєктної роботи на уроках англійської мови, а також, першими перемогами наших школярів у міських конкурсах і турнірах. Особлива увага приділяється вивченню та знанням нашої рідної української мови, адже саме через мову відбувається процес самоідентифікації українців. Поради від Вікторії Щербатюк, шкільного психолога, завжди будуть у нагоді!

Дякуємо редакційній колегії: Патюкова О.В., головному редактору,  Рохман Ю.М., відповідальній за комп’ютерну верстку та дизайн й творчій групі членів гуртка «Журналістська справа» за цікавий випуск газети!

Ознайомитись з новим випуском “Школяндії” можна за посиланням