Стажування учнів у органах місцевого самоврядування

Вісім учнів 9-11 класів нашої школи: Гребенщикова Вероніка, Ничик Олександра, Бичок Дар’я, Іванова Катерина, Боброва Іванна, Дикун Вікторія, Сокурець Анастасія й Рохман Віталіна у складі І потоку стажистів зможуть детальніше познайомитися з роботою органів місцевого самоврядування в 10 департаментах Черкаської міської радий й спробувати себе в ролі посадових осіб.
Для школярів – це цікавий досвід, який допоможе у набутті корисних навичок, розкритті потенціалу та виборі майбутньої професії.

Учні, які наберуть найбільшу кількість балів за результатами стажування, спробують себе на посаді міського голови і запропонують ідеї для розвитку і модернізації місцевого самоврядування й пʼять учнів, які подадуть найкращі ідеї, зможуть переймати управлінський досвід в Німеччині.

Тож, бажаємо  успіхів, цікавого стажування та перемог нашим учням!