“Ключі від школи” або “Наша школа – наш рідний дім”

Для учнів 1-4 класів Свято Останнього дзвоника відбулось у форматі квесту “Ключі від школи”, де для школярів проведені активності на свіжому повітрі. Для учнів 5-11 класів проведені урочистості під гаслом “Наша школа – наш рідний дім” у міському будинку культури імені І. Кулика, на якому відзначені переможці різноманітних наукових і творчих конкурсів та їхні наставники й активісти школи. Одинадцятикласники, разом із Савченко В.Ю., своїм класним керівником, останнім шкільним дзвоником сповістили про закінчення навчального року й настання літніх канікул для учнів 1-10 класів. Справжньою прикрасою свята стали виступи читця-декламатора Васильєва Юрія (8-Б), хореографічного гуртка “SIDERSS” (керівник – Дунаєвська О.Г.), вокальної студії “Джерельце” (керівник – Передера О.О) та театрального гуртка учнів 1-4 класів “Казкограй” (керівник – Куратовська В.М.).

Безмежнои вдячні нашим героям – бійцям ЗСУ  за можливість вчитись і відсвяткувати наше свято!

Більше фото за покликанням1 та покликанням2