Маємо переможця всеукраїнського етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

В останній день навчання маємо чудову новину – Боброва Іванна, учениця 10-А класу, разом із своїми керівниками Богатирьовою І.М., вчителем математики  та  Рохман Ю.М., вчителем інформатики вибороли ІІІ місце у ІІІ (всеукраїнському) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, відділення філософії та суспільствознавства, секції педагогіки та психології  з роботою “Диджиталізація освітнього процесу під час вивчення природничо-математичних дисциплін”.

Вважаємо за гідне визнання досягнень те, що саме роботі Іванки приділив особливу увагу Станіслав Довгий, доктор фізико-математичних наук, професор, академік НАН України, академік НАПН України, почесний директор інституту телекомунікацій і глобального інформаційного простору НАН України, президент Малої академії наук України. А отже – ми рухаємось у правильному напрямку!

Вітаємо наших переможців й бажаємо подальших перемог і творчих успіхів!