Про День самоврядування та вчителів-дублерів

Логічно завершена декада інтегрованих уроків “Рух і час”.  На ранковій лінійці директорка школи Саенко Т.Б. та його заступники передали свої повноваження молодій адміністрації школи. Сурухан А., новопризначеним директором та ученицею 10-А класу по сумісництву, оголошено наказ про проведення Дня самоврядування. Протягом дня 62 вчителями-дублерами з усіх навчальних предметів проведено 135 уроків у 1-11-х класах.  Наймолодшими дублерами були учні 5 та 7 класів. Молоді вчителі були компетентними в усіх галузях наук. На перевах школярі взяли участь в розвиваючій психологічній грі “Космічні пригоди”, де портібно було проявити критичне мислення та підприємливість. Традиційно, підведені підсумки інтерактивною грою учнів та педагогів  “Вчителі VS учні”.