25.02.2020 archive

Формування громадянських компетентностей через проєктний підхід

Команда педагогів у складі Яловенко Є.В., учителя англійської мови,  Берестової О.М., учителя історії та Рясної О.В., заступника директора з навчально-виховної роботи, 24-25 лютого запрошені для участі у роботі тренінгу «Формування громадянських компетентностей через проєктний підхід» в м.Ірпені. Навчальна зустріч проводиться в рамках проєкту “Демократична школа” за підтримки Ради Європи спільно з Європейським Центром ім. Вергеланда …

Переможець “Пошукового буму”

У ХІІ Міському відкритому конкурсі учнівської молоді з інформаційних технологій «Пошуковий бум» І місце у номінації “Якісний пошук” виборов Дудаурі Мансур, учень 9-Б класу, разом із своїм учителем – Лисогор В.С. Вітаємо і бажаємо подальших перемог!

Поетичний ювілей

У міському конкурсі декламування поетичних творів української літератури “Поетичний ювілей”, до Дня рідної мови,  у віковій категорії 5-6 класи,  І місце виборола Рохман Віталіна, учениця 6-А класу та її вчитель – Пасічник Л.Г.  Віталіна читала поезію Ліни Костенко “Старесенька”. Щиро вітаємо  наших переможців бажаємо подальших перемог!