16.02.2020 archive

Маріян К. – переможець ІІ (обласного) етапу МАН із зарубіжної літератури

Переможницею II-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України із зарубіжної літератури стала Маріян Катерина, учениця 9-Бкласу, яка виборола ІІ місце. Вітаємо Катюшу та її наукового керівника – Мізіну Т.А. з перемогою! Пишаємось нашими молодими науковцями Бажаємо подальших наукових відкриттів!

Сурухан А. – переможець ІІ (обласного) етапу МАН з психології

Переможницею II-го (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України з психології стала Сурухан Анастасія, учениця 10-А класу, яка гідно захистила свою наукову роботу та виборола І місце. Вітаємо Настю та її наукових керівників: Бондаренко В.В., Рохман Ю.М., Бузницьку О.М. з перемогою! Бажаємо подальших наукових відкриттів!