Вчителями математики, української мови та літератури й початкової школи, разом із Рясною О.В., заступником директора з навчально-виховної роботи, обговорені особливості завдань моніторингових досліджень читацької та математичної компетентностей, які проведені у 4 класах Українським центром якості освіти у 2018 році. Педагоги розв’язували завдання разом, особливу увагу звернули статистичні та психометричні характеристики тестів й зробили висновки про необхідність розв’язування завдань з практичним застосуванням знань, вмінь та навичок.
Лют 07