Global Climate Strike

Учні 10-А класу нашої школи долучились до Global Climate Strike, або #МаршуЗаКлімат, який проводиться протягом всесвітнього тижня Клімату.  Метою події є привернення уваги суспільства та влади до проблем, які спричинені змінами клімату. Мирна акція на Соборній площі пройшла із наступними гаслами:

1. 100% чистої енергетики! Проінформувати про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії (ВДЕ) та поступово досягти його до 2050 року. Черкаські активісти вже звернулися до міської влади з такими ініціативами.

2. Ні викопному паливу! Відмовитись від будівництва нових електростанцій на викопному паливі і визначити шлях до повної декарбонізації економіки України.

3. Енергоефективність – пріоритет № 1! Повною мірою використати потенціал енергозбереження в усіх секторах.

4. Припинити дотувати з державного бюджету промислове тваринництво, яке є одним з головних джерел викидів парникових газів.

5. Зеленому місту – зелений транспорт! Розвивати громадський електротранспорт та вело інфраструктуру у містах.

6. Ні одноразовому пластику! Заборонити використання, імпорт та виробництво одноразового посуду, пакетів.

Дякуємо нашій молоді, шкільному координатору акції – Сурухан А. та Ляшенко Т.Д., заступнику директора з навчально-виховної роботи, за активну життєву позицію!