25.09.2019 archive

Значення міжнародного тестування з іноземних мов

Учні 10-11 класів нашої школи взяли участь у    Конференція для учнів та вчителів    «Значення міжнародного тестування з іноземних мов для випускників загальноосвітніх навчальних закладів», що відбулась на базі Першої міської гімназії.

Демократична школа. Заняття перше

В рамках Програми підтримки освітніх реформ в Україні “Демократична школа” за підтримки МОН України протягом тижня проведені виховні години – тренінгові заняття в 1-11-х  класах школи. Відтепер наші школярі знають відповіді на такі питання: “Які проблеми виникають при  вирішення конфліктів?  Як поводитися з серйозними розбіжностями? Які проблеми та конфлікти ми спостерігаємо в нашому класі? як …

Весела ранкова руханка з Мар’яною Орел

До ранкової руханки, що проводиться щосереди, із задоволенням долучаються не тільки школярі, але й наші педагоги. Цього разу новий комплекс вправ запропонувала вивчити Мар’яна Орел, хореограф школи. Дякуємо всім організаторам та виконавцям за веселу ранкову гімнастику та створений гарний настрій на цілий день!