23.09.2019 archive

Проектна технологія в перетворювальній діяльності людини

На уроках технології, в рамках базового модуля “Проектна технологія в перетворювальній діяльності людини”, розділу “Художнє конструювання об’єктів технологічної діяльності”,  разом із вчителем, Овчаренко С.М., учні 10-А класу працюють над цікавими проектами. А ми з нетерпінням чекаємо презентації!

Ок, Google! З днем народження!

У Всеукраїнському конкурсі «Ок, Google, З днем народження!» освітнього проекту “На Урок”  учні 5-11-х класів  продемонстрували реальний рівень знань в галузі IT й отримали нагороди за роботу. Молодці! Так тримати! Дякуємо Лисогору В.С. та Рохман Ю.М., вчителям інформатики, за долучення учнів до конкурсу!

Global Climate Strike

Учні 10-А класу нашої школи долучились до Global Climate Strike, або #МаршуЗаКлімат, який проводиться протягом всесвітнього тижня Клімату.  Метою події є привернення уваги суспільства та влади до проблем, які спричинені змінами клімату. Мирна акція на Соборній площі пройшла із наступними гаслами: 1. 100% чистої енергетики! Проінформувати про національний курс переходу на 100% відновлюваних джерел енергії …