День театру: “Кіт у чоботях” та “Іванкове щастя”

Впродовж тижня учні початкової школи відвідали Черкаський академічний театр ляльок та БК імені І.Кулика. Діти мали змогу переглянути виставу “Кіт у чоботях”. Цю казку Шарля Перро про славнозвісного Кота знають усі. Театр використав її сюжет для того, щоб очима сучасника подивитись на цю дивовижну історію. Це веселе, динамічне лялькове видовище, в якому головний герой Кіт демонструє свою чудову винахідливість, завзятість і добрий гумор. Разом з головним героєм, дітлахи і весело сміялися, і дивувалися його кмітливості.
Ще одна вистава зацікавила наших школярів «Іванкове щастя», де хлопчик Іванко боровся за добро у світі. Ця боротьба відбувається всередині людини. І хто з них переможе, такою, власне, буде і людина. Дітки зрозуміли, що потрібно робити добрі вчинки, виявляти милосердя, людяність, та шанобливо ставитись до інших.
Тидень пройшов цікаво, повчально та корисно для учнів . Дякуємо організаторам, що подарували нові враження, емоції, адже велике задоволення бачити щастя в очах дітей!

І.Лопаткіна

Залишити відповідь

Your email address will not be published.

Show Buttons
Hide Buttons