Олімпійський тиждень

Завершився традиційний щорічний Олімпійський тиждень, який проведений в рамках адаптаційного періоду на уроках фізичної культури. Протягом тижня вчителями фізичної культури Косоговським О.І., Михайлюком П.В. , Гниденком О.Г.  та вчителями-предметниками організовані заходи:

• Олімпійські уроки;
  • Малі Олімпійські ігри для учнів 2-4-х класів під гаслом “Citius, Altius, Fortius! (Швидше, вище, сильніше!)”;
  • цікава зустріч з представниками Національного Оімпійського комітету, спортсменкою-фехтувальницею Гнідашевою В., к.м.с, переможницею міжнародних змагань, членом збірної України серед юніорів;
  • баскетбольні зустрічі юнаків та дівчат 8-11-х класів;
  • вивчений новий комплекс ранкової зарядки, яка проводиться щосереди;
  • фізкультхвилинки на уроках з різних дисциплін.

А головне, що учні усвідомили: “В здоровому тілі – здоровий дух!”, і для того, щоб бути здоровим, потрібно не забувати про фізкультуру!