В рамках Олімпіійського тижня, для учнів 4-7-х класів, проведена зустріч з Валерією Гнідашевою, кандидатом у майстри спорту з фехтування, яка увійшла до складу збірної України серед юніорів, є чемпіонкою України, призеркою Європи та чемпіонатів світу. Від Національного Олімпійського комітету головний секретар Урста І.С. подарував школі 5 новеньких футбольних м’ячів та найбільш активним учням – сувеніри.
Вер 08