День Героїв Небесної Сотні: вшанування пам’яті

Хвилиною мовчання,  під час виховного заходу “Герої на вмирають!”, у День Героїв Небесної Сотні,  учні Черкаської ЗОШ №8 вшанували подвиг учасників Революції гідності, пам’ять Героїв Небесної Сотні та всіх бійців, які загинули від російської агресії на сході нашої країни. Учні школи принесли до меморіальної дошки, що встановлена на фасаді нашої школи, квіти  Черненку Андрію, Герою України, Герою Небесної Сотні, випускнику школи 1994 року, якій віддав своє життя захищаючи ідеали демократії та відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України на Майдані Незалежності 18 лютого 2014 року. На патріотичний захід запрошені Колісник Олексій, випускник 1992 року нашої школи, учасник АТО, голова громадського об’єднання “Черкаський союз учасників АТО” разом із своїми бойовими побратимами – Клименком Ігорем та Литовченком Володимиром.

Більше фото за посиланням