08.02.2018 archive

Цікавий урок: Здорове харчування. Традиційні українські та британські страви

В рамках предметного тижня іноземної мови “Health is above Wealth”  вчителями англійської мови Савченко В.Ю. та біології Бузницькою О.М. для учнів 6-А класу проведений інтегрований бінарний урок “Здорове харчування. Традиційні українські та британські страви.” Протягом уроку учні дізнались про гігієну та принципи здорового харчування, склали особисте меню на день, ознайомились з традиціями британської та української …

Студенти ЧНУ на практиці в школі

Протягом лютого в Черкаській ЗОШ№8 проходитимуть педагогічну практику студенти Навчально-наукового інституту природничих наук Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького, які вже с понеділка будуть викладати у 6-7-х класах ботаніку та зоологію й стануть помічниками класним керівникам 6-А, Б, 7-А, Б класів.

Як учні 6-Б класу відкривали “Вікно в Америку”

Спробували відкрити “Вікно в Америку” учні 6-Б класу Черкаської ЗОШ №8 разом із своїм класним керівником та вчителем англійської мови Яловенко Є.В. під час зустрічі з носіями анлійської мови у Черкаському обласному молодіжному ресурсному центрі. Зустріч запаланована в рамках предметного тижня з англійської мови “Health is above Wealth”.