18.02.2018 archive

Перемога у ІІ (обласному) етапі МАН

Вітаємо Семенченко Вікторію, ученицю 10-А класу та її керівника Мізіну Т.А. з ІІ місцем у ІІ (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України із зарубіжної літератури. Пишаємось та бажаємо подальших перемог!

FIRST LEGO League

Рохман Ю.М. та Лисогор В.С., вчителі інформатики Черкаської ЗОШ №8, увійшли в склад суддівства та взяли участь у роботі масштабного регіонального фестивалю з робототехніки FIRST LEGO League, де 21 команда з різних куточків Черкаської області змагалася за можливість представляти регіон на всеукраїнському чемпіонаті.

Нові експонати для шкільного музею

Висловлюємо щиру подяку Колеснику Олексію, випускнику нашої школи1992 року, учаснику АТО, голові громадського об’єднання “Черкаський союз учасників АТО” за допомогу у створенні музейної кімнати “Героїчні сторінки Революції Гідності 2014 року та подій АТО”. Відпетер школярі зможуть не тільки дізнатись про одяг  сучасних українских кіборгів, але й роздивитись їх  на реальному манекені, одягненому у справжній бойовий …