Нові експонати для шкільного музею

Висловлюємо щиру подяку Колеснику Олексію, випускнику нашої школи1992 року, учаснику АТО, голові громадського об’єднання “Черкаський союз учасників АТО” за допомогу у створенні музейної кімнати “Героїчні сторінки Революції Гідності 2014 року та подій АТО”. Відпетер школярі зможуть не тільки дізнатись про одяг  сучасних українских кіборгів, але й роздивитись їх  на реальному манекені, одягненому у справжній бойовий камуфляжний костюм с усіма необхідними обладунками.

1 comment

1. Особиста подяка вчителю зарубіжної літератури Мізіній Т.А. за роботу з випускниками та всебічне сприяння створення музейної кімнати!