За давніми українськими традиціями, закликаючи приліт птахів та якнайшвидший прихід тепла й весни, господині випікали на Стрітення “жайворонків” та пригощали ними діточок і поважних гостей. Запашним трав’яним чаєм та “жайворонками” вчителі української мови і літератури та зарубіжної літератури Ус О.В., Мізіна Т.А., Патюкова О.В., Пасічник Л.Г. пригощали педагоічних працівників під час перерви-реласксації “Українські посиденьки”. Щиро дякуємо за традиції, смакоту та приємні емоції:)
Лют 17