Цікавий урок: Ідея зіткнення неповторності й буденності
![](http://school8ck.zzz.com.ua/wp-content/uploads/2018/02/5-4-300x169.jpg)
“Кожна людина, навіть якщо вона ще маленька, — то неповторна індивідуальність, особистість. І шлях кожної людини — то ще й шлях до самоствердження”, – такі висновки зробили учні 7-Б класу під час проведення інтергованого бінарного уроку української літератури та англійської мови “Ідея зіткнення неповторності й буденності в поезії Ліни Костенко “Кольорові миші”. Образ особливої дівчинки Анни” вчителями Пасічник Л.Г. та Чистік Ю.Ю.