Стрітення – Грімниця – весни провісниця

Традиційні та такі довгоочікуванні українські вечорниці цього року, підготовлені вчителями української мови і літератури Ус О.В., Пасічник Л.Г., Патюковою О.В. та зарубіжної літератури Мізіною Т.А., проведені під гаслом “Стрітення – Грімниця – весни провісниця” в рамках предметного тижня “Сучасне завжди на дорозі з минулого в майбутнє” (О.Довженко).  Протягом свята відбулась зустріч  Весни із Зимою, звучали веселі частівки й веснянки у виконанні учнів 5-х, 6-А, 7-А, 10-А класів та гуморески, виконані учнями 7-Б класу.   Запальними українськими танцями вітали гостей гуртківці “Sideris”, були показані інсценізовані уривки п’єси і. Котряревського “Наталка Полтавка”, комедій А. Карпенко-Карого “Сто тисяч” та М. Старицького “За двома зайцями” учнями 8-А, 9-А, 11-А класів. Гурт вчителів-словесників “Вишеньки-черешеньки” своєю новою піснею зірвав шквал аплодисментів своїх прихильників – школярів та педагогічних працівників.  На столах учнів були традиційні українські страви – смачні варенички, деруни, млинці, узвар.  Дякуємо всім організаторам та артистам за святкову атмосферу й починаємо готуватись до наступних вечорниць!