Екологічна казка

Учні Черкаської ЗОШ№8 під керівництвом вчителів-класоводів та Овчаренко С.М., учителя природознавства й фізики долучились до участі VІІІ міського конкурсу «Екологічна казка». Цього разу учні 2 -7-х класів працювали над створенням екологічної казки «Із брудної криниці не нап’єшся водиці», ілюстрованої власноруч та оформленою у вигляді саморобної книжечки, учні старших класів – над екологічним відеороликом  «Економимо воду – зберігаємо водойми». Щорічно конкурс проводиться за ініціативи Міжнародної асоціації водопостачання і ЮНЕСКО до Всесвітнього дня води – 22 березня за підтримкою Центру дитячої та юнацької творчості, спільно з КП «Черкасиводоканал», Черкаської обласної організаціії Всеукраїнської екологічної ліги, читацького буккросинг-клубу “Freebook” ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, навчально-наукового інституту природничих наук ЧНУ ім. Богдана Хмельницького.