Як почувати себе щасливими

Як почувати себе щасливими, вчились учні 1-А класу разом з Бондаренко В.В., практичним психологом Черкаської ЗОШ №8 під час психолого-педагогічного заняття.  Учні вчились говорити одне одному і собі “приємності” та бавились із своїми улюбленцями – пухнастиками. Школярі добре запам’ятали п’ять важливих порад, задля того, щоб їх визнавали значущими  й важливими:
1. Потрібно вільно говорити теплі і гарні слова іншим, коли сам цього хочеш.
2. Потрібно просити для себе теплі і гарні слова при необхідності.
3. Потрібно відмовитися від неприємних слів, якщо вони тобі не подобаються.
4. Потрібно приймати теплі і гарні слова, коли тобі захочеться.
5. Потрібно адресувати компліменти, або робити для себе  приємні речі, хвалити та цінувати себе.

Протягом тижня для всіх учнів початкової школи будуть проведені уроки з основ емоційної грамотності, які рекомендовано проводити за мотивами психотерапевтичної казки Клода Штайнера “Теплі пухнастики”.