До Дня безпечного Інтернету, який проходить цьогоріч під гаслом «Створюй, спілкуйся та поважай: кращий Інтернет починається з тобою» для найменших користувачів – школярів початкових класів Черкаської ЗОШ №8 проведений виховний захід, де учні старших класів показали спектакль про правила безпеки в Інтернеті. Спектакль написаний Демченко Дариною, ученицею 9-А класу та втілений в життя учнями 6, 9-10-х класів під керівництвом Рохман Ю.М., вчителя інформатики.
Лют 06