Зустріч випускників: Восьма школа най-най-найкраща!

Щороку Черкаська ЗОШ №8 гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на свято-зустріч. Роки летять, але наша школа завжди пам’ятає всіх своїх випускників. Такі свята,  це можливість повернутися у ті незабутні роки юності, які закарбовуються в пам’яті назавжди: перше кохання, перші світанки, перші справжні друзі, перші успіхи і невдачі. Саме в школі людина проводить свої найкращі роки життя і недарма випускники виконали разом з учнями улюблену пісню “Восьма школа най-най-найкраща!”. Серед випускників школи є захисники нашої Батьківщини, успішні лікарі, вчителі, економісти, програмісти, журналісти, артисти…Складно назвати такі професії, які були б не по силах нашим випускникам, але головне, що вони є гідними громадянами нашої України. Школа пишається своїми випускниками і радіє успіхам кожного з них!

Більше фото можна знайти за посиланням

1 comment

1. Шкода, що не всі мали можливість прийти…