Педагогічну практику проходить на базі нашої школи у 10-А класі – Яковенко А.В., студентка-магістрантка Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та за сумісністю наш молодий учитель біології. Керівник педагогічної практики – Бузницька О.М. Сьогодні відпрацьовували методику проведення дистанційного року. Вчимося й апробуємо разом: шукаємо всі “за” і “проти”!
Більше фото за посиланням
Зранку юні поцінувачі смачної кухні, учні початкових класів, йдуть до стенду й вивчають сьогоднішнє меню. “Дуже смачно!”, – такий підсумок підведено школяриками після дегустації страв у шкільній їдальні. А меню сьогодні таке: бурякові панкейки з корицею та сметаною, запечений гарбуз з яблучком, чай з лимоном та ще й апельсин.
Вітаємо переможців ІІ (міського) етапу XХІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Історія України і державотворення» – Рохман Віталіну, ученицю 8-А класу та Берестову О.М., учителя історії. Тема наукового дослідження Віталіни – “Петро Григоренко: великий українець і незручний генерал”.




За результатами І (міського) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН Маріян Катерина, учениця 11-А класу, разом із Мізіною Т.А., керівником та наставником, учителем зарубіжної літератури нашої школи, вибороли І місце у відділенні “
Для соціальних педагогів та психологів міста проведено заняття з елементами тренінгу щодо профілактики вживання ПАР (психоактивних речовин) за матеріалами Програми 15. Заняття проведене Рясною О.В., заступником директора, Боровик Я.А., педагогом-організатором, Мішіною А.А., учителем-дефектологом – педагогічними працівниками нашої школи, які одночасно є тренерами Програми 15. 









