Як аналізувати медіакритично

“Як аналізувати медіакритично” знають учні нашої школи. Для учнів 1-11 класів проведені уроки медіаграмотності.

Школярам доводиться стикатися з постійно зростаючим потоком інформації, вони відчувають значні труднощі, коли їм необхідно проявити пошукові навички, самостійно критично оцінити отриману інформацію. Виникає потреба формування медіаінформаційної грамотності учнів усіх вікових категорій.

Протягом години спікування учням було запропоновано переглянути відеоролики відповідно до вікових особливостей:  “П’ятихвилинки з медіаграмонтості”, “Зарядка з медіаграмотності”, “Сходинки до медіаграмотності” “Як аналізувати медіакритично”, “Щеплення проти маніпуляцій”, “Інформаційна гігієна”, обговорити інформацію, вивчити правила з медіаграмотності та  виконати інтерактивні вправи.